E merkure, 01.04.2020, 07:07 PM (GMT+1)

Kulturë

Gjon Keka: Një nga stemat e rralla të Mbretërisë së Gjergj Kastriotit

E merkure, 06.11.2019, 08:32 PM


[Kjo stemë dhe referenca për të gjendet në një nga librat e mi për Gjergj Kastriotin.](Vota: 0)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT