E enjte, 05.10.2023, 01:00 AM (GMT+1)

Mendime

Ylli Manjani: Ne na rroftë Edvin Charteri e qeveria e tij!

E hene, 31.10.2022, 07:26 PM


Ylli Manjani:

Urdhno!

Lajm i parë në BBC sot.  Debat në Parlamentin Britanik. Të gjitha emisionet e BBC janë të mbushura me këtë statistikë.

Në të gjitha komentet, analizat e deklaratat thuhet se "shqiptarët nuk vijnë si emigrantë në nevojë për punë as nga një vend lufte, por si pjesë e krimit të organizuar"...

Ne na rroftë Edvin Charteri e qeveria e tij e lavdishme dhe, padyshim  "çunat e Londrës", se lajmet botërore janë damka më e madhe që na është vënë.

Shiheni vetë statistikën.

VEND i PARË!!!

https://www.facebook.com/profile.php?id=100013033472627(Vota: 1)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora