E marte, 22.06.2021, 11:15 AM (GMT+1)

Mendime

Ahmet Selmani: Tri pamje - tri mendësi!

E shtune, 15.05.2021, 07:42 PM



Ahmet Selmani:

TRI PAMJE – TRI MENDËSI (Pa koment)

1. Prostesta e disa shqiptarëve duke u solidarizuar me palestinezët kundër hebrenjve

2. Protestë e disa palestinezëve duke u solidarizuar me serbët kundër Kosovës dhe shqiptarëve

3. Protestë e disa hebrenjve në Tel Aviv duke u solidarizuar me shqiptarët kundër masakrës  në Reçak

https://www.facebook.com/profile.php?id=100008185967305



(Vota: 0)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora