E enjte, 13.06.2024, 12:05 PM (GMT+1)

Shtesë » Lajme

Video e aksionit terrorist në Teatrin Kombëtar

E premte, 22.05.2020, 03:11 PMErvin Goci: U bej thirrje te gjithe mediave, gazetareve, organizatave ne Shqiperi, rajon e me gjere, aktivisteve per te drejtat e njeriut kudo ku jane, ta shperndajne kete video, ku jo vetem ka arme automatike te perdorura ne nje aksion terrorist brenda Teatrit Kombetar, po dhe mbushet arma pergjate aksionit. Kjo eshte terror, aty ishte komplet erresire, nje levizje e gabuar mund te te kushtonte jeten, nje arme e mbushur ne ate situate, nje shkrepje qofte dhe nga pakujdesia ndan jeten me vdekjen brenda nje godine djep kulture. Ju lutem shperdajeni sa me shume nderkombetarisht, qe ta shohin se ne çfare regjimi terrori po jetohet ne Shqiperi.
https://www.facebook.com/ervingoci.82


(Vota: 1)

Komentoni
Komenti:

Video

Qazim Menxhiqi: Niset trimi për kurbet


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora