E premte, 19.07.2024, 06:43 AM (GMT+1)

Shtesë » Lajme

S. Krasniqi: Shkatërrimtarët

E premte, 27.03.2020, 09:19 AM


''Shkatërrimtarët''
Autor i kombinimit
S. Krasniqi
www.sa-kra.ch


(Vota: 1)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora