E hene, 24.06.2024, 11:25 PM (GMT+1)

Përjetësi » Lushaj

Zeqir Lushaj: Bora...

E diele, 01.03.2020, 11:44 AM


BORA…

Nga Zeqir Lushaj

Oxhaku me bore ne Shengjin… 2016

…!

E kam kenaqesi,

Me jep jete e gas,

Ngado qe te iki,

Bora me vjen pas…(Vota: 9 . Mesatare: 5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora