E enjte, 13.06.2024, 11:04 AM (GMT+1)

Përjetësi » Lushaj

Zeqir Lushaj: Azemi për ne, Lulzimi për Azemin

E hene, 05.11.2018, 08:59 PM


AZEMI PER NE, LULZIMI PER AZEMIN

-Çdo liber i Ri, sjell diçka te re dhe na rinon-

Nga Zeqir Lushaj

Ballina e librit qe doli keto dite nga shtypi


Edhe ky autograf eshte dashuri


Të 127 faqet e librit te Azemit, Lulzim Logu na i jep ne nje faqe te kencentruar bukur...


Shumë faleminderit per kete perkushtim te ndier poetik per Blinin e Grisë, babain tim dhe mua zotri Azem djali i Gashit te gurit.


Shpindina, ku jane dhe lista e veprave te zotit Baliaj.

Respekte,

-Nga Lezha e Kastriotit, 31 Tetor 2018-(Vota: 10 . Mesatare: 4.5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora