E shtune, 23.09.2023, 09:10 AM (GMT+1)

Kulturë

Gjon Keka: Imazh interesant i Gjergj Kastriotit

E shtune, 14.01.2017, 11:00 AM


Imazh interesant i Gjergj Kastriotit qe eshte pasqyruar nga kronikat e vitit 1586.

Faqja e autorit:

https://www.facebook.com/gjkeka/?ref=aymt_homepage_panel(Vota: 0)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora