E premte, 22.09.2023, 10:40 PM (GMT+1)

Kulturë

Gjon Keka: Nënë Tereza - Arbënorja e famshme

E diele, 28.08.2016, 08:38 AM


NJË BOTIM I RI PËR NËNË TEREZËN

Sot në 106-vjetorin e lindjes dhe në prag të Shenjtërimit të Nënë Terezës doli në qarkullim libri i ri "Nënë Tereza - Arbënorja e famshme e të gjitha kohërave" i autorit Gjon Keka. Librin mund ta gjeni në librari me çmim 500 lekë.

Shtëpia Botuese Botart,  Tiranë(Vota: 0)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora