E diele, 04.06.2023, 02:18 PM (GMT+1)

Kulturë » Keka

Gjon Keka: Portret i Gjergj Kastriotit, 1508

E merkure, 24.02.2016, 08:45 PM


Nga botimi i vitit 1508 i librit te Barletit mbi jeten dhe vepren e Gjergj Kastriotit.(Vota: 1)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora