E shtune, 13.07.2024, 09:15 AM (GMT+1)

Kulturë

Gjon Keka: Imazh i rralle i Gjergj Kastriotit

E hene, 25.01.2016, 09:03 PM


Imazh i rralle i Gjergj Kastriotit Skenderbeut,viti 1658

Gjergj Kastrioti Skenderbeu,

nxjerr nga nje poeme e vitit 1658.(Vota: 2 . Mesatare: 5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora