E enjte, 07.12.2023, 02:07 PM (GMT)

Kulturë

Dolën në dritë dy libra të autorit Gjon Keka

E premte, 08.11.2013, 06:33 PM


Dolen ne treg dy libra te ri "Rruga e vjeter e kombit" dhe "Ukshin Hoti mendimtar i thelle politik" te autorit Gjon Keka.

Keto dy libra vijne si një kontribut i shtuar ne shkencen shqiptare, pas nje pune permanente dhe mjafte te mundishme te autorit.

Librat e autorit Keka do te prezantohen ne Panairin e Librit te Tiranes (2013) nga data 13-17 nentor.(Vota: 1)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora