E diele, 10.12.2023, 01:07 PM (GMT)

Shtesë » Lajme

Promovim: Bujar Dugolli - Lëvizja studentore 1997 -1999

E shtune, 28.09.2013, 11:24 AM


Të nderuar/a përfaqësues/e të Mediave

Ju ftojmë që të merrni pjesë në shënimin e 16 vjetorit të protestave studentore të 1 Tetorit 1997 dhe promovimit të  librit :”1 TETORI I KTHESËS – Lëvizja studentore 1997 -1999” të autorit Bujar Dugolli.

Promovimi mbahet te martën , me 1 Tetor 2013, në orën 13:00, në Sallën e Kuqe te Fakultetit Filologjik të Universitetit të Prishtinës .

Ardhja juaj na nderon !

Këshilli organizativ(Vota: 0)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora