E shtune, 15.06.2024, 07:29 PM (GMT+1)

Shtesë » Lajme

Monografi për dëshmorin e kombit - Xhemajl Fetahaj

E merkure, 26.06.2013, 08:37 PM


Ftoheni të merrni pjesë në përurimin e librit„KËTU JAM PËR T‘I LUFTUAR ARMIQTË“Monogra! për dëshmorin e kombit - Xhemajl Fetahaj të autorit Ibish Neziri...(Vota: 2 . Mesatare: 5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora