E diele, 19.05.2024, 06:13 PM (GMT+1)

Shtesë » Lajme

Ftesë nga të Përndjekurit Politikë

E hene, 17.06.2013, 11:37 AM


FTESË

  kuadrin e fushatës së zgjedhjeve parlamentare shoqatat e të përndjekurve  politikë të Shqipërisë organizojnë ditën e martë date 18 qershor  2013,  ora  12.oo, në sallën e Teatrit të Operas dhe Baletit, takimin  e    përndjekurve  politikë  me  temë:

Përpara drejt fitores

    takim   marrin   pjesë  kandidate   dhe  përfaqësues    partive  politike     spektrit   të djathtë të drejtuar nga Partia Demokratike

Ftoheni të merrni pjesë.(Vota: 1)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora