E marte, 25.06.2024, 07:25 PM (GMT+1)

Shtesë » Lajme

Promovohet libri i Pettifer: Ushtria Çlirimtare e Kosovës

E hene, 03.06.2013, 06:03 PM


Të nderuar/a

Ju ftojmë që nesër (04-06-2013) me fillim nga ora 14:00, të jeni në Fakultetin Filozofik me ç’rastë do të bëhet promovimi  I librit me titull: Ushtria Çlirimtare e Kosovës – Nga një luftë e fshehtë në një kryengritje të Ballkanit 1948-2001, me Autor James Pettifer.

Vendi : Salla 101, në Fakultetin  Filozofik, dt. 04. 06. 2013, në orën 14:00

Organizatorë: Fakulteti Filozofik

Ardhja juaj na nderon !(Vota: 1)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora