E premte, 19.07.2024, 06:51 AM (GMT+1)

Shtesë » Lajme

Ftesë - promovohet ''Nuse në derën e hasmit''

E shtune, 18.05.2013, 10:00 AM


Diten e marte, me 21 maj, 2013, ora 11.00, Instituti i Librit dhe i Promocionit "TOENA" organizon ne Ministrine e Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve, salla "Tefta Tashko ne Tirane, paraqitjen e librit tim te ri, romanin: "Nuse ne deren e hasmit".

Ftoj te marrin pjese te gjithe miqte dhe shoket, te njohur, virtuale, dashamiresit e librit..

Faleminderit

Miqesisht

Pierre-Pandeli Simsia(Vota: 10 . Mesatare: 5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora