E hene, 02.08.2021, 07:32 AM (GMT+1)

Lajme

Përkujtohen heronjtë Bahri Fazliu e Agron Rrahmani

E marte, 07.05.2013, 06:11 PM


Njoftim/Ftesë

Të nderuar,

Me rastin e shënimit  të 15 vjetorit të rënies së heronjve Bahri Fazliu dhe Agron Rrahmani,

Këshilli Organizativ  ju njofton se:

  9 maj, e enjte, ora 17, në Teatrin Kombëtar – Prishtinë, mbahet Akademi Përkujtimore në nderim të heronjve Bahri Fazliu e Agron Rrahmani.

Duke ju falenderuar paraprakisht, ju ftojmë që në nderim të heronjve ta përcillni këtë ngjarje!(Vota: 1)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora