E enjte, 25.07.2024, 07:21 AM (GMT+1)

Shtesë » Lajme

Ftesë - ''Azem Shkreli'' në mërgatë

E merkure, 08.05.2013, 06:02 PM


MBAHET TAKIMI TRADICIONAL "AZEM SHKRELI"NË MËRGATË?

Lidhja e shkrimtarëve artistëve dhe krijuesve shqiptar ne Gjermani(LSHAKSH)

F T E S Ë

Ftojmë krijuesit, artdashësit, miqtë e poetit dhe gjithë pasionantët e Fjalës së bukur artistike

TAKIMIN LETRAR TRADICIONAL

„ AZEM SHKRELI“ – ENNEPETAL

Takimi mbahet më 01. 06. 2013. (e shtunë) dhe fillon n’ora 14.00h!

Adresa: Me përshëndetje kolegiale

„HAUS ENNEPETAL“ Këshilli Organizativ

Gasstrasse 10 Tel.: + 49 (0)1 77 420 50 89

58256 – Ennepetal e-mail: lshaksh@hotmail.de

Pas takimit letrar tradicional,LSHAKSH,organizon promovimin e librave, nga autorët:

Martin Çuni-Ëndrra Shetit  Pa  Mua

Avni Bellaina-NË VALËT E UNIVERSIT

Hasan Qyqalla--Buzëqeshje e Trishtë

Prania juaj ia shton madhështinë, takimeve tona.(Vota: 2 . Mesatare: 4.5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora