E merkure, 19.06.2024, 06:08 PM (GMT+1)

Shtesë » Lajme

1 Qershor - dhuro gjak për fëmijët

E premte, 31.05.2013, 08:22 PM


Me 1 Qershor do te organizohet aktiviteti Dhuro gjak per femijet perpara New Bornit. Do te doja qe permes informimit te me ndihmonit ne shperndarjen e informacionit deri te njerezit qe deshirojne te japin lengun e tyre ne sherbim te femijeve.

Cdo te mire,

Rolandi (Sylejmani)

Vizitoni:

http://www.facebook.com/events/374085119369318/

 (Vota: 1)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora