E merkure, 24.07.2024, 10:19 AM (GMT+1)

Shtesë » Lajme

Xhemaledin Salihu: Gëzuar

E marte, 27.11.2012, 08:40 PM


 

 

SHOQATA PER TRASHEGIMI DHE KRIJIMTARI KULTURORE ME SELI NE PRESHEVE I URON TE GJITHE SHQIPTAREVE TE LUGINES SE PRESHEVES DHE KUDO NE BOTE 28 NENTORIN-DITEN E FLAMURIT DHE 100 VJETORIN E SHTETIT SHQIPTAR DHE TE PAVARESISE, DUKE I DESHIRUAR BASHKIM DHE INTEGRIM NE EVROPEN E BASHKUAR.

GEZUAR FESTA E NENTORIT MADHESHTOR DHE DHASHTE ZOTI QE EDHE NE NE LUGINE TE PRESHEVES TA FESTOJME  ÇLIRSHEM DHE ME SIMBOLE SHQIPTARE.

Xhemaledin Salihu, kryetar(Vota: 1)

Komentoni
Komenti:

Video

Qazim Menxhiqi: Niset trimi për kurbet


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora