E premte, 01.03.2024, 06:51 AM (GMT)

Shtesë » Lajme

Njoftim për të pame për Brahim Berishën

E merkure, 07.11.2012, 05:25 PM


Me dhembje e pikellim, i njofojm te gjithe Miqet,Shoket dhe Mergimtaret ne Essen dhe me gjere se hapim te pame per Brahim Berishen.

Ngushllimet i presim te Shtunen, me 10.11.12, ne Adresen:

Kothagen52a, 45239, Essen-Werden

Dhe te Dielen, me 11.11.12,Ne Adresen:

Heidhauser str 64,45239,Essen-Werden

Info.

Arsim Berisha
Tel:o2o1-401904 dhe
Mob:01577-1472082(Vota: 0)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora