E shtune, 24.02.2024, 07:35 PM (GMT)

Shtesë » Lajme

Hoxha: Martohuni me vajzën e xhaxhait, hallës, tezes

E shtune, 03.11.2012, 02:48 PM- A lejohet martesa me vajzen e axhes, halles dhe tezes?

Hoxha Zekerija Qazimi: Kjo martesë është e lejuar në kuran. Ata që nuk e zbatojnë këtë janë kafirë (të pafé).(Vota: 11 . Mesatare: 2/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora