E merkure, 24.07.2024, 11:17 AM (GMT+1)

Shtesë » Lajme

Ftesë për ekspozitën ''Shtypi ilegal ...

E merkure, 21.11.2012, 08:07 PM


FTESË PËR EKSPOZITËN “SHTYPI ILEGAL I LËVIZJES KOMBËTARE NË KOSOVË DHE MËRGATË 1945-1999”

 

?(Vota: 4 . Mesatare: 5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora