E merkure, 04.10.2023, 04:35 AM (GMT+1)

Përjetësi » Mani

Kadri Mani: Në emër të popullit shqiptar

E premte, 21.01.2011, 07:58 PM


NË EMËR TË POPULLIT SHQIPTAR

 

(Gjarpëri goditet në kokë- popullore)

 

Protestat e sotme në Tiranë, janë të organizuara nga Beogradi, në Përvjetorin e 5-të të vdekjes së Dr. Ibrahim Rugovës, sikur edhe më parë më 2 Korrik e me 7 Shator; përmes bandës së vet shtashtërkokëshe: Arta Dade-Edi Rama-Erion Braçe-Gramoz Ruçi-Sabit Brokaj-Skënder Gjinushit-Spartak Ngjela.

 

Ministri i Drejtësisë të rrezikojë ta tejkalojë masën e kompetencës dhe t’i godasë në kokë këto 7 koka serbi dhe bandën e tyre përreth- me rrezik që pastaj të japë dorëheqje.

 

Kadri Mani(Vota: 13 . Mesatare: 4/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora