E marte, 25.06.2024, 12:31 AM (GMT+1)

Kulturë

Xhafer Leci: Lavdi jetës dhe veprës të Fadil Feratit!

E marte, 02.02.2010, 10:55 PM


Lidhjes Demokratike të Kosovës

Kuvendit Komunal të Istogut                 

Me rastin e vdekjes të zotit Fadil Feratit, ju shprehim ngushëllimet e sinqerta familjes të nderuar Ferati, LDK-së dhe Kuvendit Komunal të Istogut.
Kam pasur rastin dhe nderin ta njoh dhe ta pres si mysafir të aktivit në Kircheim Teck. 
Njeri i mençur, i qetë dhe shumë komentues.
E konsiderojmë si humbje të madhe, jo vetëm për komunën e Istogut, 
por edhe për LDK-në dhe më gjerë- Kosovën.
       
Lavdi jetës dhe veprës të Fadil Feratit!

Xhafer Leci


(Vota: 6 . Mesatare: 3/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora