E enjte, 30.03.2023, 08:19 AM (GMT+1)

Video

Santino De Bartolo: KUR NA ARBËRESHË

E hene, 13.03.2023, 06:20 PMhttps://www.youtube.com/watch?v=FX5yDfI-0zA
Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora