E hene, 15.04.2024, 07:43 PM (GMT+1)

Video

Intervistë me Dr. Qazim Namani: Veshja e grave shqiptare në rajonin e Medvegjës

E hene, 06.09.2021, 09:24 PMIntervistë me Dr. Qazim Namani: Veshja e grave shqiptare në rajonin e Medvegjës, Intervistoi: Linda Shaqiri.

https://www.youtube.com/watch?v=DvNm2gr4ANs

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora