E hene, 15.04.2024, 08:57 PM (GMT+1)

Video

Avantazh 4 Shtator 2021 Tema: Receta pa Komb - Aristotel Petro - Saimir Lolja

E hene, 06.09.2021, 09:29 PMAvantazh 4 Shtator 2021 Tema: Receta pa Komb - Aristotel Petro - Saimir Lolja

https://www.youtube.com/watch?v=D3wYdy0QtWc

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora