E premte, 24.05.2019, 04:41 AM (GMT+1)

Editorial » Mehmetaj

Gani Mehmetaj: Cubi

Atë natë nuk do ta harroj deri në vdekje. Gjithë mbrëmjen fryu një puhizë e lehtë dhe e ngrohtë...
Gallery

PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT

Leter Lajmeruese