E marte, 02.03.2021, 02:36 AM (GMT)

Mendime » Dardani

Ilir Dardani: Pergjigje z. Luan Cipi

I dashur Luan Cipi, Te dua e te respektoj ty si njeri. Edhe nje here: Te dua e te respektoj ty si njeri. Por… pa islamin. Islami yt ma shpife...

Ilir Dardani: Remi Jakupi: Urime pavarësinë

Prezantojme nje kenge te re nga kengetari i mirenjohur Remi Jakupi. Kenga e Gezimit te Pavaresise ‘’udheton’’ ne mbare trojet shqiptare nepermjet zerit melodioz te Remit...

Ilir Dardani: Shqiptarët dhe Bishti i tyre

Kush nuk do donte qe kombi i tij te jete perfekt? Kush mendon se perfektesia arrihet duke fshehur ne menyre te turpshme anet negative te qindra mijera shqiptareve, apo ndoshta...
Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora