E shtune, 19.10.2019, 04:31 AM (GMT+1)

Plus » Video

Meda, Sinan Hoxha & Seldi: Kuq e Zi

E diele, 12.02.2012, 05:22 PM
(Vota: 3 . Mesatare: 5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT