E shtune, 11.07.2020, 04:26 PM (GMT+1)

Kulturë » Libra

Tre libra të rinj nga shkrimtari Petraq Pali

E marte, 12.07.2011, 05:59 PM


Njoftim :

“Lidhja qeparotase dhe miqtë e saj” njofton se shkrimtari Petraq Pali, me rastin e përfundimit të Fakulitetit Juridik, nxori nga shtypi njëkohësisht tre libra:

1.-"Një natë pa hënë"- Novela e tregime

2.-" Dino Martiko, jeta e një heroi.

3.-" Janko Pali në luftërat e Jetës" - Autobiografi dhe mendime.(Vota: 0)

Komentoni
Komenti:

Video

Entela Binjaku: Denonconi dhunen kunder gruas


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora