E shtune, 13.07.2024, 11:27 PM (GMT+1)

Mendime » Radovani

Fritz Radovani: Arrestimi i Berishës, turpi ma i madh i popullit shqiptar!

E marte, 19.12.2023, 08:50 PM


Fritz RADOVANI:

ARRESTIMI  I

SALI BERISHES

TURPI  MA  I MADH  I POPULLIT SHQIPTAR!

Melbourne, 19 Dhetor 2023.(Vota: 2 . Mesatare: 1.5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora