E diele, 19.05.2024, 06:43 PM (GMT+1)

Kulturë

Arbana Xharra: Veprat e Kadarese kane ndikuar ne formesimin e mendesise sime

E enjte, 28.01.2021, 09:55 PM


Veprat e Kadarese kane ndikuar ne formesimin e mendesise sime dhe bindjeve qe kam per vlerat Perendimore. Shqiptaret jane me fat qe kane nje shkrimtar si Ismail Kadare. Urime ditelindjen i madhi Kadare, e te paqim edhe per shume kohe!(Vota: 1)

Komentoni
Komenti:

Video

Qazim Menxhiqi: Niset trimi për kurbet


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora