E shtune, 13.07.2024, 06:40 AM (GMT+1)

Kulturë

Gjon Keka: Imazh i Dede Gjon Lulit

E shtune, 13.02.2016, 05:21 PM


Dede Gjon Luli,ky pasardhes i Gjergj Kastriotit qe luftoj kunder pushtuesit barbar osman,

Das Interessante Blatt 5. Februar 1914.(Vota: 1)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora