E diele, 13.06.2021, 06:47 PM (GMT+1)

Kulturë

Gjon Keka: Gravure e rralle e Gjergj Kastriotit,1584

E hene, 22.06.2015, 07:34 PM


Gjon Keka: Gravure e rralle, Gjergj Kastrioti mbi kal, e vitit 1584.



(Vota: 1)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora