E merkure, 24.07.2024, 09:51 AM (GMT+1)

Shtesë » Lajme

Si u festua 20 vjetori i botimit të gazetës Illyria në New York

E shtune, 11.06.2011, 05:12 PM


Si u festua 20 vjetori i botimit të gazetës Illyria në New York
?Mbi 800 veta morën pjesë në festimin e 20 vjetorit të botimit të gazetës shqiptaro-amerikane Illyria dhe 20 vjetorit të rivendosjes së marrëdhënieve shqiptaro-amerikane, në New York, më 22 maj 2011. 

Për fotot, videon dhe shkrimin, klikoni këtu:http://www.illyriapress.com/20/index.html
Illyria Newspaper 
481 8th Avenue, Suite 537 
New York, NY 10001 
212.868.2224 
illyriapress.com


(Vota: 1)

Komentoni
Komenti:

Video

Qazim Menxhiqi: Niset trimi për kurbet


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora