E hene, 22.07.2024, 02:56 AM (GMT+1)

Shtesë » Shoqëria

Tekat e stinës së ftohtë

E premte, 18.01.2008, 04:03 PM


Këmbët dalin në plan të parë me koleksionin e ri të çorapeve: geta me ngjyra nga të ndryshmet dhe fantazi të çmendura. Çorape zbavitëse, por edhe elegante. E deri tek “autoreggenti” superseksi për t’i shijuar më mirë tekat e stinës së ftohtë

Një dimër me geta

Vija, zig-zage dhe fantazi shumëngjyrëshe. Mos ngurroni t’i vishni me të gjitha rrobat që ju ndodhen në gardërobë. Tundohuni nga ngjyrat dhe e hijeshia e këmbëve të mbuluara me fantazi. Për një dimër të tërë.

Këmbë elegante

Praktike dhe të rafinuara: ja çorapet e reja pa shputa. Komode, të ngrohta, të këndshme. Ose joshëse në tyl transparent. Tundohuni nga modelet e stinës së ftohtë.

Për një dimër të nxehtë

Çorapet më seksi dhe të parezistueshme. Të holla, të errëta, fine. Dielli të bën ta dëshirosh? Edhe dimri mund të bëhet i nxehtë. Nuk e besoni? Provoni koleksionet e reja të çorapeve. Dhe mos harroni. Zhartierat në këtë rast janë të domosdoshme.

Si lolitë

Fantazi e ëmbël dhe teka fëminore. Një botë e tërë me çorape zbavitëse për të shpërthyer fantazinë edhe në ajrin e akullt. Ndihuni si lolita me çorapet deri tek gjuri me dizajne dhe ngjyra të çmendura. (Vota: 0)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora