E diele, 29.03.2020, 04:31 PM (GMT+1)

Aktualitet » Njoftime

Konkurs poetik për verën (pijen)

E marte, 11.12.2012, 07:17 PM


KONKURS POETIK  PER VEREN ( PIJEN )

Bashkia Pogradec, deklaron te hapur konkursin  e nates poetike " poezia me e mire per veren  " ( pijen ) ne edicionin e tij te 6 - te.

Ftohen poetet shqiptare, kudo qe ndodhen, te marrin pjese ne kete konkurs te veçante!

Krijimit te dergohen brenda dates 21 dhjetor 2012 ne adresat elektronike :

pojanaku@yahoo.com

dhpojanaku@hotmail.com(Vota: 3 . Mesatare: 5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT