E enjte, 13.06.2024, 10:07 PM (GMT+1)

Vërtetësi

Kastriot Dervishi: Foto në sheshin "Skënderbej" në Tiranë, para se të vinte "liria" e 29 nëntorit 1944

E enjte, 27.10.2022, 06:02 PM
(Vota: 0)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora