E marte, 18.06.2024, 11:47 PM (GMT+1)

Vërtetësi

Kastriot Dervishi: Me "profesion spiun"

E hene, 24.10.2022, 01:36 PM


Çfarë nuk gjen në akte gjyqësore të regjimit komunist. Shpiknin edhe profesion spiuni. E këshën llafin për regjimet antipopullore, se mos kujtoni për sigurimin.(Vota: 0)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora