E enjte, 22.02.2024, 08:07 AM (GMT)

Vërtetësi

Kastriot Dervishi: Poeti i vegjëlisë ????

E hene, 31.01.2022, 06:05 PM


Poeti i vegjëlisë kur shkrinte përkushtimin e tij ????????????????????. Tejet prekëse pjesa e qarjes së hallit të gjellës së ftohur të punëtorit operativ dhe gruas së tij.(Vota: 1)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora