E enjte, 07.12.2023, 11:41 PM (GMT)

Kulturë » Ypi

Edison Ypi: Lediana Fratari - Princesha që unë do votoj

E premte, 16.04.2021, 07:57 PM


Edison Ypi:

Lediana Fratari

Princesha që unë do votoj, dhe lus të gjithë ta votojnë.

Më e merituara e të gjithave kandidaturave.

E fisme.

Inteligjente.

Elokuente.

Energjike.

Serioze.

E shkolluar.

E qytetëruar.

E bukur.

E ka bërë Zoti me dorën e vet.

As Djalli s'ka çfarë thotë kundër saj.

Vizitoni: https://www.facebook.com/fratarilediana(Vota: 7 . Mesatare: 5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora