E shtune, 10.06.2023, 11:16 AM (GMT+1)

Kulturë » Keka

Gjon Keka: Stema e Familjes Kastrioti

E hene, 10.10.2016, 08:00 PM


Stema e familjes Kastrioti ne mesin e stemave tjera,

nga kronikat e vitit 1691.(Vota: 1)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora