E shtune, 23.09.2023, 10:41 PM (GMT+1)

Kulturë

Gjon Keka: Portret i Gjergj Kastriotit, 1584

E enjte, 04.02.2016, 08:49 PM


Portret i Gjergj Kastriotit Skenderbeut,

nga kronika e vitit 1584.(Vota: 1)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora