E diele, 21.04.2024, 04:21 AM (GMT+1)

Kulturë

Gjon Keka: Figura e Gjergj Kastriotit tek nje Krua

E marte, 12.05.2015, 06:47 PM


Figura e Gjergj Kastriotit tek nje Krua (burim uji) ne nje fshat malor shqiptar.

Nga nje veper e vitit 1942.(Vota: 2 . Mesatare: 1/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora