E hene, 24.06.2024, 01:22 AM (GMT+1)

Kulturë

Gjon Keka: Gjenealogjia e Papa Klementi XI Albanit

E merkure, 03.09.2014, 06:14 PM


Gjon Keka:

"Gjenealogjia e Papa Klementit XI Albani.

Kjo eshte bere ne vitin 1710 nga Jacob W.Imhof."(Vota: 0)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora