E premte, 22.09.2023, 12:12 AM (GMT+1)

Shtesë » Lajme

Demonstrim pranë OKB-së për Çështjen Çame

E merkure, 12.12.2012, 08:04 PMDemostrim prane OKB-se ne mbeshtetje te zgjidhjes perfundimtare te Ceshtjes Came

Shoqata "Cameria" ne bashkepunim me Forumin per Demokraci dhe Rrenjet Shqiptare organizuan nje tubim proteste per zgjidhjen e ceshtjes came para OKB-se ne DITEN BOTERORE TE KONVENTES KUNDER GENOCIDIT. Emisioni i zgjeruar transmetohet ne kanalin televiziv ne NY. Ju mund te na ndiqni ne kete lidhje:

http://www.youtube.com/watch?v=d4a7KCG_Li8&feature=plcp

 (Vota: 1)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora