E marte, 16.07.2024, 08:13 AM (GMT+1)

Shtesë » Lajme

Konkurs poetik për verën (pijen)

E marte, 11.12.2012, 07:17 PM


KONKURS POETIK  PER VEREN ( PIJEN )

Bashkia Pogradec, deklaron te hapur konkursin  e nates poetike " poezia me e mire per veren  " ( pijen ) ne edicionin e tij te 6 - te.

Ftohen poetet shqiptare, kudo qe ndodhen, te marrin pjese ne kete konkurs te veçante!

Krijimit te dergohen brenda dates 21 dhjetor 2012 ne adresat elektronike :

pojanaku@yahoo.com

dhpojanaku@hotmail.com(Vota: 3 . Mesatare: 5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora